O nás

Naše firma A-Techwood Design spol. s r. o. je zavedený tým profesionálních řemeslníků, který se již od roku 1996 specializuje na montáže kuchyní a bytového nábytku, a stále se rozrůstá. Portfolio poskytovaných služeb zahrnuje nejen zaměření, instalace kuchyňských linek, rozvody, vestavné spotřebiče, ale i truhlářské a drobné stavební práce, jako je montáž sádrokartonů. Na vyžádání rovněž zajistíme přemontáž či demontáž a odvoz staré kuchyně nebo jiného zařízení. Jsme smluvním partnerem společnosti IKEA Česká republika, s. r. o., své služby však poskytujeme také ostatním zákazníkům.

Pečlivě si vybíráme své zaměstnance a spolupracovníky, které pravidelně školíme, abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší servis. Vždy přitom klademe důraz na minimální omezení provozu Vaší domácnosti. Zdvořilost, ústrojová kázeň a úklid po ukončení práce jsou u nás standardem. Náš moderní dispečink služeb umožňuje zajistit návaznost jednotlivých prací, a tím úsporu Vašeho času a finančních prostředků. Součástí našeho podnikového zázemí je i vlastní truhlářská dílna, kde vytváříme pracovní desky a další komponenty na míru a pomáháme tak měnit sny našich zákazníků ve skutečnost.

Ať už poptáváte montáže kuchyní IKEA, pracovní desky na míru, montáže bytového nábytku, obklady kuchyňské linky nebo konzultaci ohledně vestavných spotřebičů či jiné otázky z oblasti bydlení, jsme Vám k službám.

Všeobecné obchodní podmínky najdete ZDE.

NÁBOR MONTÉRŮ KUCHYNÍ IKEA POKRAČUJE!

Spolupráce na ŽL, MOŽNOST ZAŠKOLENÍ našimi techniky a kauči.

Uzávěrka přihlášek do MONTÉRSKÉ AKADEMIE 2018 je 31.12.2017.
Přihlásit se můžete ZDE.
PŘIHLÁŠKU VÁM ZAŠLEME OBRATEM!

PRO NAŠE MONTÉRY PŘIPRAVUJEME

SERVIS FESTOOL a dalšího nářadí od ledna 2018!
Opravy nářadí u nás na Podbabě fungují již od listopadu 2017.
Adresa A-Techwood Design s. r. o. Podbabská 17/81, Praha 6, areál Radiostavu.   
Máte dotaz? Napište nám na marketing@techwood.eu.   

Zbrusu nové prostory Montérské akademie!      
ŠKOLICÍ a tréninkové STŘEDISKO Loděnice:
předpokládaný termín otevření KVĚTEN 2018.  

 

Na vánočním večírku byla pokřtěna Montérská kuchařka

Vánoční večírek A-Techwood Design s. r. o. 10. 12. 2015 se s úspěchem zařadil mezi ty nejvydařenější. Kromě dobrého jídla, pití a hudby mohli hosté obdivovat šarm kankánových tanečnic, nebo si zahrát ruletu a Black Jack. Vítězové pak kolem půlnoci dražili hodnotné ceny, mezi nimiž nechybělo profi nářadí od FESTOOL.       

Montéři mají svou kuchařku

křest Montéřské kuchařkyNeméně zajímavou kulturní vložkou byl křest knihy Montérská kuchařka, humorně pojatého souboru 25 receptů na chutné pokrmy, které dodají řemeslníkům dostatek energie, tolik potřebné pro jejich náročnou práci.
Autorkou knihy je Ing. Markéta Tomášková, ředitelka společnosti A-Techwood Design s. r. o., která má již s psaním kuchařek zkušenosti. O tom ostatně svědčí Pohádková kuchařka z roku 2013 věnovaná dětem.

Slavilo se až do rána

A jako na každém správném večírku se slavilo až do rána. Účast byla hojná, a proto bylo opravdu veselo. Útulné zázemí k radovánkám poskytl music bar Alibi na Praze 1. Kdo akci zmeškal, nemusí věšet hlavu, Techwood plánuje, že v prosinci 2016 naváže na svou večírkovou tradici.